Özel Neslin Koleji

Gelecek Neslin Mimarı

Gelecek Neslin Mimarı

Neslin Koleji

Gelecek Neslin Mimarı

Haberler & Duyurular

Anadolu Lisesi

2017 - 2018 Eğitim - Öğretim Dönemi 9-10-11-12. sınıflar için özel derslikler

NESLİN KOLEJİ

 

 

Neden Neslin Koleji?

20 yıla varan tecrübe ve eğitim kalitesindeki istikrar ve başarımız. İlimiz olan Aksaray'da en büyük ve en işlevsel eğitim kampüsüne sahip olmamız. Tecrübeli öğretmen olma sorumluluğunun bilincinde kadro ile çalışmamız. eğitimin ömür boyu süren canlı bir varlık olduğuna olan inancımız. Önce İNSAN !! inancına sahip olan bilincimiz.

VİZYONUMUZ : Çağdaş ve modern imkanlar ile milli ve evrensel değerlere sahip bireyler yetiştiren önder ve örnek kurum olmaktır.

MİSYONUMUZ : Beden, zihin, ahlak ve sosyal bakımdan dengeli, kültürel değerlerimizi özümsemiş, bilimsel, analitik ve kritik düşünen, üretken, araştıran ve sorgulayan, yeniliğe ve değişime açık, kendisine güvenen, sosyal sorumluluk sahibi toplumda etkin rol almaya hazır nesiller yetiştirmektir.


KALİTE POLİTİKAMIZ : Neslin eğitim kurumları olarak; alanında uzman, mesleğini seven bir ekiple; geleceğimizin teminatı olacak çocuklarımıız, ulusal ve evrensel değerlerle donatmak. Beklentileri karşılanmış veliler ve paydaşlarla bir eğitim markası olmaktır.

 

footer.jpg